Poznaj fotelik - Diono Monterey 2

Poznaj fotelik

Diono Monterey 2

Home / Diono Monterey – testy bezpieczeństwa

Diono Monterey – testy bezpieczeństwa

Diono Monterey 2 bezpieczny fotelik po testach bezpieczeństwaBEZPIECZEŃSTWO DZIECKA W PODRÓŻY

Jako rodzic wiesz doskonale, że najbardziej liczy się zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Twój maluch poznaje świat, a w miarę jego rozwoju chcesz mu na każdym etapie zapewnić jak najlepsze warunki.

 

To naturalne, że również – a może i przede wszystkim – podczas jazdy samochodem przychodzą myśli o bezpieczeństwie dziecka w podróży. Nietrudno o kolizję, wypadek, a nawet gwałtowniejsze zahamowanie może mieć groźne skutki dla dziecka, które nie jest odpowiednio zabezpieczone na siedzeniu samochodowym.

 

Wybierając fotelik samochodowy Diono Monterey 2 zyskujesz nie tylko sprawdzony i wysoko oceniany produkt, ale także pewność, że w każdej podróży Twoja pociecha będzie wyjątkowo bezpieczna i spędzi czas w bardzo komfortowych warunkach.

 

Nowoczesne systemy zabezpieczeń, takie jak system Side Impact Protection, system ISOFIX i wiele innych dają najwyższy poziom ochrony w każdej sytuacji podczas jazdy. Fotelik Diono Monterey 2 bardzo łatwo dopasujesz do rosnącego dziecka, więc ze spokojem może bezpiecznie w nim podróżować od 4 roku życia aż do 12 roku życia.

COPYRIGHT 2018

REALIZACJA: