Poznaj fotelik - Diono Monterey 2

Poznaj fotelik

Diono Monterey 2

Home / Diono Monterey – Technologie

Diono Monterey – Technologie

Diono Monterey 2 technologia isofixSYSTEM ISOFIX

 

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 zapewnia doskonałą ochronę nie tylko dzięki swojej solidnej i wytrzymałej konstrukcji, ale także ze względu na sposób instalacji. Montaż przy użyciu systemu ISOFIX przebiega bardzo sprawnie, a sam fotelik staje się stabilniejszy. Innowacyjny sposób mocowania fotelików samochodowych, stosowany na całym świecie – czyli system ISOFIX potrafi kontrolować energię, która powstaje w chwili uderzenia. Zabezpiecza w ten sposób w pełni jadące w foteliku dziecko i zmniejsza ryzyko wystąpienia poważnych obrażeń.

 

diono monterey 2 system ochrony bocznejSYSTEM OCHRONY BOCZNEJ SIDE IMPACT PROTECTION

 

Doskonały system ochrony bocznej SIP tworzą głębokie ściany boczne fotelika Diono Monterey 2. Zaprojektowane w specjalny sposób mają dodatkowe wzmocnienie z aluminium oraz pianki EPS. Dzięki tym rozwiązaniom w pełni zabezpieczają delikatne okolice głowy i szyi Twojego dziecka w razie kolizji bocznej.

 

 

Sprawdzony system Side Impact Protection redukuje znacznie siły powstające w momencie zderzenia, by w ten sposób rozproszone nie spowodowały tak poważnych obrażeń. Twoje dziecko pozostaje więc maksymalnie zabezpieczone w nowoczesnej, ochronnej skorupie fotelika Diono Monterey 2.

COPYRIGHT 2018

REALIZACJA: