Poznaj fotelik - Diono Monterey 2

Poznaj fotelik

Diono Monterey 2

Home / Opinie o Diono Monterey

Opinie o Diono Monterey

Diono Monterey opinie POZYTYWNE OPINIE O FOTELIKU DIONO MONTEREY 2

 

Fotelik samochodowy Diono Monterey 2 zyskuje niezwykłe pochwały i wysokie noty, które przydzielają mu sami użytkujący go rodzice!

 

Cieszy się dużą popularnością i zaufaniem osób, którym zależy przede wszystkim na bezpieczeństwie dziecka w podróży. Jako jeden z najlepszych fotelików samochodowych z przedziału 15-36 kg jest szeroko komentowany na różnych forach internetowych i w miejscach, gdzie rodzice chcą polecić innym najlepszy produkt dla dzieci, sprawdzony i godny uwagi.

 

Oto kilka przykładowych opinii o foteliku samochodowym Diono Monterey 2 opublikowanych w Internecie:

 

Mam foteli od miesiąca. Montaż dziecinnie prosty, pasuje do fotela w Mazdzie idealnie. Córka jest zadowolona z fotelka, siedzi wygodnie nic nie gniecie. Prowadzenie pasa jest fajnie przemyślane w konstrukcji i zapewnia dziecki bardzo dobry komfort pdróżowania podczas długiej podróży 3 godzinnej. Teraz mam problem bo druga córka też chce taki sam fotelik. (źródło:ceneo)

krisk33

Jestem w szoku, za takie pieniądze otrzymałam najlepszy fotelik 15-36 jaki mieliśmy do tej pory, a wiem co mówię bo to już czwarty :) Jest największy i najbardziej komfortowy co czyni Diono Montereya 2 najlepszy wyborem bo jeździmy w długie trasy i jest to dla nas bardzo ważne, a poza tym starczy dziecku na bardzo długo i nie będzie potrzeby używania poddupnika, zdobył 4 gwiazdki w testach ADAC dzięki czemu jestem również zupełnie spokojna jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, polecam wszystkim z całego serca ten produkt. (źródło:e-foteliki.pl)

Iwona

wcześniej fotelik oglądaliśmy w sklepie XXX, po czym okazało się, że cieszy się dużym zainteresowaniem, przez co pozostało nam zamówienie internetowe. Fotelik spełnia oczekiwania, jest dużo lepiej wykonany niż bardziej znane marki. Stosunek jakości do ceny – super! (źródło:ceneo)

Joanna

Taki fotelik mam już w jednym samochodzie, po kilku miesiącach użytkowania kupiłam taki sam do drugiego + to powinna być najlepsza rekomendacja. (źródło:ceneo)

mk

COPYRIGHT 2018

REALIZACJA: