Poznaj fotelik - Diono Monterey 2

Poznaj fotelik

Diono Monterey 2

Home / Historia Diono

Historia Diono

Diono Montery historiaDiono – historia

Amerykański producent bezpiecznych fotelików samochodowych Diono już od wielu lat cieszy się światową renomą. Foteliki Diono dbają przede wszystkim o zapewnienie ochrony najmłodszym pasażerom i dają także duży komfort oraz relaksujące warunki podróżującym w nich dzieciom.

 

Swoją działalność firma Diono rozpoczęła w 1999 roku, najpierw jako Sunshine Kids Juvenile Products. Od samego początku zdobywała nagrody i wyróżnienia za innowacyjne rozwiązania do bezpiecznego przewożenia najmłodszych. W 2005 roku wyprodukowano pierwszy składany fotelik samochodowy ze stalową ramą. W roku 2011 uznana marka Sunshine Kids Juvenile Products zmieniła swoją nazwę na Diono.

 

Przez ten cały czas, aż do chwili obecnej, pracownicy, projektanci i przedstawiciele marki Diono wraz ze specjalistami ds. bezpiecznego przewozu dzieci opracowują i ulepszają systemy ochronne, stosowane w docenianych na świecie fotelikach. Solidna i mocna konstrukcja, a także nowoczesne technologie bezpieczeństwa gwarantują rodzicom spokój, a dzieciom najwyższy poziom ochrony podczas każdej podróży.

COPYRIGHT 2018

REALIZACJA: